Price: $3.454.399
| Material | Aluminum Alloy |
| Model | Apple MacBook Air 13.3 Inch (2020) |
| Features | Fast Charging |
| Condition | Used |
| Additional installation costs | No installation fees |
| Color | Space Gray |
| Brand | Apple |
| Screen Size Range | 12" - 13.9" |
| Screen Size | 13.3" |
| Screen Resolution | 2496 x 1664 |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Family | Quark™ SoC |
| CPU Generation | M1 |
| GPU Brand | Apple |
| GPU Model | Other |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | MacOS |
| Laptop Type | Ultrathin Laptops |
| GPU Memory | 8GB |
| HDD Type | SSD |
| Memory Type | DDR4 |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Touchscreen | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| SKU | se251119261939553215 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.co/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 9973636 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.